Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

sfp vezel optische zendontvanger

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

sfp vezel optische zendontvanger

(20)
China De compatibele SFP-Kabel van Modulegigabit ethernet 10 GBPS Actieve Optisch fabriek

De compatibele SFP-Kabel van Modulegigabit ethernet 10 GBPS Actieve Optisch

De geïntegreerde SFP+ aan SFP+ Kabel van 28AWG 10 GBPS, Actieve Optische Kabel Snel detail: SFP+ kabel, geïntegreerde SFP+-module, 10G-hoge snelheids actieve kabel. Naam SFP+ kabel, geïntegreerde SFP+-module, ... Read More
2019-08-28 17:00:04
China De Vezel Optische Zendontvanger van PCCA SFP, 30 Modules van de Vezel Optische SFP van AWG Cisco fabriek

De Vezel Optische Zendontvanger van PCCA SFP, 30 Modules van de Vezel Optische SFP van AWG Cisco

PCCA-Kopersfp+ aan SFP+ Passieve Kabel 30 het Compatibele systeem van AWG 10G Cisco HP H3C Snel detail: SFP + draait SFP + passieve hoge snelheidskabel (3m, PCCA, SFP + aan SFP +, AWG30), compatibel met HP H3C ... Read More
2019-08-28 16:59:02
China Enige van het Kopergigabit van Vezelsfp de Zendontvangermodule Rj45 1000base-t voor CAT6 CAT7 fabriek

Enige van het Kopergigabit van Vezelsfp de Zendontvangermodule Rj45 1000base-t voor CAT6 CAT7

RJ45-de Vezel Optische Zendontvanger 1.25G 1000base-t van Kopersfp voor CAT6 CAT7 Productinformations: De haven 1000base-t van SFP 1.25G ethernet (Koper, 100m, RJ45) P/N Asf-GE-t Snelheid 1.25Gbps Producttype ... Read More
2019-04-28 23:42:48
China De Schakelaar1310nm 10km Cisco Haven van Lc van de netwerk1.25g Rj45 SFP Module fabriek

De Schakelaar1310nm 10km Cisco Haven van Lc van de netwerk1.25g Rj45 SFP Module

1.25G SFP-de Schakelaarhaven van de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 10km Cisco LC Wij zijn KOCENT OPTIC LIMITED, en wij kunnen de Module van optische vezelsfp in vele verschillende specificaties zoals 155M... Read More
2019-08-28 17:11:25
China De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp fabriek

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp Wij kunnen de Module van optische vezelsfp in vele verschillende specificaties zoals 155M, 1.25G, 10G leveren... Read More
2019-08-28 17:12:28
China 10gb Multimode SFP-Zendontvanger Compatibel H3C CISCO x2-10gb-SR fabriek

10gb Multimode SFP-Zendontvanger Compatibel H3C CISCO x2-10gb-SR

Multimode SFP-Compatibel H3C CISCO x2-10gb-SR van de Vezel Optisch Zendontvanger Productinformations: P/N Ax285-192-m3 P/N KCO Producttype X2 Producttype 10.3Gb/s Golflengte 850nm Golflengte 300m Optische ... Read More
2019-04-29 09:54:49
China Enige van de de Vezel Optische Zendontvanger van Wijzesfp Module 10 Gigabit Tweerichtings fabriek

Enige van de de Vezel Optische Zendontvanger van Wijzesfp Module 10 Gigabit Tweerichtings

Tweerichtingssfp-Module 10 van de Vezel Optische Zendontvanger de Enige Wijze van Gigabit Productinformations: P/N Axs13-192-10 Merk KCO Producttype SFP+ Snelheid 10.3Gbps Golflengte 1310nm Langste overdrachta... Read More
2019-04-28 23:35:22
China Elektrosfp-Vezel Optische Zendontvanger, de Zelfde Module van Cisco 10g SFP fabriek

Elektrosfp-Vezel Optische Zendontvanger, de Zelfde Module van Cisco 10g SFP

JENEVERBES van CISCO H3C van de Ethernet40g 28AWG QSFP aan QSFP Kabel de Compatibele Snel detail: 40G de kabelassemblage van de basiskabel QSFP+ 3m Twinax, de Compatibele jeneverbes van CISCO H3C Naam 40G de ... Read More
2019-08-28 16:57:55
China 26 AWG 4 x 10G QSFP aan SFP-Kabel 40 GBPS Compatibele CISCO H3C JENEVERBES fabriek

26 AWG 4 x 10G QSFP aan SFP-Kabel 40 GBPS Compatibele CISCO H3C JENEVERBES

- Schakelaars, 26 AWG 4 x 10G QSFP+ aan SFP+-Kabel 40 GBPS Compatibele CISCO H3C JENEVERBES Snel detail: QSFP+ aan 4 SFP+-is de component van de hoge snelheidskabel een reeks van om lage kosten, hoog voordeel ... Read More
2019-08-28 16:54:17
China 10Gbps SFP-Multimode LC Duplexhaven van de Vezel de Optische Zendontvanger 850nm fabriek

10Gbps SFP-Multimode LC Duplexhaven van de Vezel de Optische Zendontvanger 850nm

10Gbps SFP-Multimode LC Duplexhaven van de Vezel de Optische Zendontvanger 850nm Beschrijvingen: - De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps ... Read More
2019-08-28 17:01:49
Page 1 of 2|< 1 2 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.