Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Bladeren door rubrieken :
Top Producten

We zijn van goede kwaliteit leverancier van de openluchtkabel van het vezel optische flard, Fiber Optic Terminal Box, Vezel Optische Snelle Schakelaar uit China.

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Van de de Vezel de Optische Splitser van kco-1608D 1*8 1*16 van de de Lasbeëindiging kabel van de de Doosftth FTTA 16port Daling te koop

Van de de Vezel de Optische Splitser van kco-1608D 1*8 1*16 van de de Lasbeëindiging kabel van de de Doosftth FTTA 16port Daling

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Kco-fdp-16M de LasKabeldoos 16 van de Vezel Optische Einddoos Haven1x16 LGX Splitser te koop

Kco-fdp-16M de LasKabeldoos 16 van de Vezel Optische Einddoos Haven1x16 LGX Splitser

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & 6 in 8 Lucht de Sluitingsdoos 96 van de Vezel Optische Las de Gatenbuis van de Kernenabs+pc Hand uit Muur opzet zet op te koop

6 in 8 Lucht de Sluitingsdoos 96 van de Vezel Optische Las de Gatenbuis van de Kernenabs+pc Hand uit Muur opzet zet op

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Van de de Vezel Optische Beëindiging van FDB ODP de Doos1*32 2*32 Muur of Pool-Steun te koop

Van de de Vezel Optische Beëindiging van FDB ODP de Doos1*32 2*32 Muur of Pool-Steun

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger te koop

Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies te koop

Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & FULLAXS gepantserd Openlucht van de Kabellc van het Vezel Optisch Flard Spiraalvormig de Dekkings Antiknaagdier FTTA te koop

FULLAXS gepantserd Openlucht van de Kabellc van het Vezel Optisch Flard Spiraalvormig de Dekkings Antiknaagdier FTTA

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & 2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard te koop

2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling te koop

OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Van de de Telecommunicatierang 0.3dB SC/APC van FTTH FTTA van de het Gebiedsassemblage de Snelle Schakelaar te koop

Van de de Telecommunicatierang 0.3dB SC/APC van FTTH FTTA van de het Gebiedsassemblage de Snelle Schakelaar

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & CATV-Vezel Optische Splitser, PLC Schakelaar van Sc UPC van de Splitsersmodule 2x16 de Plastic te koop

CATV-Vezel Optische Splitser, PLC Schakelaar van Sc UPC van de Splitsersmodule 2x16 de Plastic

Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard & Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper te koop

Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

Geschiedenis

KOCENT OPTEC LIMITED   2007.10, KOCENT OPTEC LIMITED wordt gevestigd in het Vasteland van China.   2009.8, kregen wij eerste orde van CMCC.   2009.12, beginnen wij om flardkabel aan China Telecom te leveren.   2010.10, kregen wij eerste orde van een handelsmaatschappij, onze goederen die zijn begonnen om aan over...

De diensten

KOCENT OPTEC LIMITED   Ons team kan de volgende diensten verlenen:   OEM Ontwierp vereisen één of ander iniqueproduct en een fabriek om het voor u te materialiseren? De professionele technici van KOCENT OPTEC LIMITED staan tot uw dienst.   Op tijd Levering Wanneer u in behoefte bent, KOCENT OPTEC LIMITED kan de ...

Ons Team

KOCENT OPTEC LIMITED   KOCENT OPTEC LIMITED is een belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk aanbieding de passieve vezel optische producten zoals: Doos van de vezel de optische distributie, sluiting van het vezel de optische kruid, vezel optische splitser, koord van ...

Over Ons
KOCENT OPTEC LIMITED verbind u met toekomst. KOCENT OPTEC LIMITED is een high-tech bedrijf dat zich op de passieve en actieve reeks van het vezel optische product concentreert. Gevestigd in 2007, hebben wij meer dan 10 ...
Fabriek Tocht
KOCENT OPTEC LIMITED is uw betrouwbare leverancier van China. - Redelijke kosten. - Norm - kwaliteit. - Intimelevering. - OEM, ODM de dienst. - De betere naverkoopdienst. De fabriek toont: Flardkoord: Kabel: Splitser: ...
Kwaliteitscontrole
Het bedrijf dwingt het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; om ...
contact met ons op
Adres : 12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Zakelijke telefoon :
86-186-64578169(Verwerkingstijd)
86-755-18664578169(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-755-61119991
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.