Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Productende openluchtkabel van het vezel optische flard

Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

    • Cable Drum Fiber Optic Patch Cord Durable Reel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB Return Loss
    • Cable Drum Fiber Optic Patch Cord Durable Reel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB Return Loss
    • Cable Drum Fiber Optic Patch Cord Durable Reel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB Return Loss
  • Cable Drum Fiber Optic Patch Cord Durable Reel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB Return Loss

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: KCO
    Certificering: ISO9001, RoHS
    Modelnummer: 300m*7.0mm rollende auto

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
    Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
    Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Schakelaar 1: ST/UPC, ST/APC, ST MM. Schakelaar 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
    Kern: 2 kernen Toevoegingsverlies: 0.2dB
    verlies terug: 55dB Het materiaal van de kabeldekking: LSZH, TPU

    300m de Tactische Militaire van de de Kabeltrommel van de Gebiedsvezel Optische Duurzame Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm TPU LSZH

     

    Intrekbare kabelspoel, de draad van de handvatkabel:

    - Kabelspoel: Draagbare optische kabelschijf (ook genoemd de spoel van de handvatdraad, de kruk van de handvatdraad, mini draagbare kabel die leggen), die hoofdzakelijk in de auto van het televisierelais, de gekronkelde vezel, de signaallijn, de machtskabel en andere kabels wordt gebruikt; Het licht van de wielplaat en duurzaam; De makkelijk te gebruiken behandeling van de oppervlaktenevel.

    Systeembouw

    Het product bestaat hoofdzakelijk uit het winden van wiel, draadkader, windend handvat, handvat, en het dragen van zetel.

    - Functionele kenmerken

    - Hand aanvullinge lijn: de functie van het winden en het winden door met de wijzers van de klok mee of linksdraaiend windend handvat.

    - De roterende schacht is uitgerust met het dragen van koker, die gemakkelijk kan worden gebruikt om de inzamelingslijn van het handvat te realiseren.

    - Gemakkelijk zich te bewegen: met handvat, gemakkelijk zich te bewegen.

    - Het is uitgerust met een verkieslijk handvat, en de handvatsterkte is duurzaam.

    - Uitgerust met remapparaat, kan de rem op elk ogenblik worden geblokkeerd.

    Beide kant met de lijn van de lagersteun, die voor lange termijn en nooit misvorming kan worden gebruikt.

     

    - KOCENT OPTEC LIMITED verleent OEM en ODM de dienst voor allerlei koord van het vezel het optische flard. Speciaal in CPRI-vezel van het gebiedsverrichtingen van het legergebied de openlucht komt het optische flardkoord met het rooling van auto voor Legergebied die en voor FTTA werken.

    - Zoals ODVA-flardkoord, NSN flardkoord, PDLC-flardkoord, DLC-flardkoord, ODC-flardkoord, RRU-flardkoord, TPU-flardkoord, CPRI-flardkoord, Optitap-flardkoord, Minisc-flardkoord, en OM3, OM4, OM5-flardkoord.

    - (CPRI-Gemeenschappelijke Openbare Radiointerferentie“) de kabels van Kocent Optec Limited zijn met internationale normen in overeenstemming en voldoen aan de strenge behoeften van de telecommunicatieindustrie als essentieel tweerichtingsverband tussen de Eenheden van de Basisband en Verre Radioeenheden.

    - Deze vezel optische kabels beschikbaar in 2 kernen, 4 kernen, 6 kernen, 8 kernen, 12 kernen.

    - Is de kabel buitenschede beschikbaar in TPU en LSZH, het UV bestand.

    - Wij voorzien allerlei koord van het de vezel het optische flard van gebiedsverrichtingen van verschillende types van waterdichte schakelaar, gebruik voor Telecommunicatie 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, het basisstation van RRH.

     

    Inleiding:

    - De gepantserde kabel is flexibel en kan veelvoudige gebruik zonder knikken weerstaan.

    - Één eind van de kabel wordt bevestigd aan de spoel terwijl het andere eind vrij voor het herstellen aan het materiaal wordt gerold.

    - Over het algemeen zullen dit aangepaste basis op de eis zijn van de gebruiker zodat zijn er opties van diverse kabel en schakelaartype met om het even welke kabellengte die dan de grootte van de spoel zal bepalen.

     

    Kenmerk:

    - De kleine bescherming van de roestvrij staalslang, heeft goede mechanische eigenschappen

    - De thermoplastische schede van het polyurethaanelastomeer voor kabel verstrekt structurele stabiliteit en slijtageweerstand, goede olieweerstand, de prestaties van de lage temperatuurflexibiliteit;

     

    Eigenschappen:

    - Het gebruiken van flexibel staalpantser om optische vezel, het ervoor zorgen minimumschade te beschermen
    - Verhindert schade het ongepaste verdraaien, hoge weerstand tegen verbrijzeling en sterkte met grote trekspanning
    - Mechanische bescherming tegen ongedierte en knaagdier
    - De roterende spoel voor het opstellen en het intrekken van kabel en komt met remsysteem
    - Diverse schakelaars zijn beschikbaar zoals FC/SC/ST/MU/LC/PDLC/MPO.
    - Diverse kabel is beschikbaar, dergelijke CPRI cale, TPU-Kabel, Tactische kabel, multicore binnen/openluchtkabel. .etc.

     

    Toepassing:
    - Militair communicatiesysteem
    - Passieve optische netwerken (PON)
    - Steenkool, olie, aardgas, geologische exploratie
    - Uitzendingstelevisie, tijdelijke mededeling etc.

     

    Snelle Informations:
    - Schakelaarbeëindigen 1: ST, SC, LC, FC, E2000, MPO,….
    - Schakelaarbeëindigen 2: ST, LC, FC, SC, ST, E2000, MPO,….
    - Kabel: Gepantserd, niet gepantserd
    - Dekking: LSZH, TPU, PE
    - Buitendiamerter: 7.0mm, 4.8mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm
    - Binnendiameter: 2.0mm, 0.9mm, 0.6mm
    - Fanout deel: gepantserde 2.8mm, niet gepantserde 3.0mm, niet gepantserde 2.0mm
    - Kleur: Zwart
    - Lengte: 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100m, 150m, 200m, 300m, 500m,…

     

    Productenfoto: 

     

    Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

     

    Grootte: 

    Uit Grootte met spoel 495mm×380mm×755mm
    gewicht 13kg
    schijf OD 430mm
    schijf I D 180mm
    Binnenbreedte 280mm
    verpakte kartongrootte 515mm×415mm×790mm
    Het materiaal Staal en plastiek

     

    Specificaties:

    Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
    Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
      Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
    Vezeltelling

    2 kernen
    4 kernen
    6 kernen
    8 kernen
    12 kernen
    24 kernen
    48 kernen

    Vezeltype

    SM
    G.652D
    G.657A (A1, A2, B3,…)

     

    MM.
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Jasjematerialen

    LSZH
    TPU
    PE

    Kabeldiameter

    4.8mm
    5.0mm
    5.5mm
    6.0mm
    6.5mm
    7.0mm

    Testende Golflengten

    SM:
    1310±30nm
    1550±30nm

     

    MM.:
    850±30nm
    1300±30nm

    Toevoegingsverlies (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB (UPC)
    Terugkeerverlies (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
    Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
    Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
    Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

     
    OEM/ODM de dienst:
    Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

    Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

    Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

     
    Verpakking:
    Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
    Kartondoos, houten doos, houten pallet.
     
    Het verschepen:
    - Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
    - Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
    - Door overzees
    Van het de Vezel Optisch Flard van de kabeltrommel van de het Koord Duurzaam Spoel 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB de Terugkeerverlies

    Contactgegevens
    kocent optec limited

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
    Tel.:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.