Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
  • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: KCO
    Certificering: ISO9001, RoHS, UL
    Modelnummer: LC-SM-MF-5dB

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
    Levertijd: 5 dagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 20000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: Metalen Een haven: LC
    B Haven: SC -modus: Enige Multimode wijze,
    IL: 0.2dB RL: 55dB

     

    LC/UPC enig Wijzemannetje aan Vrouwelijk Vezel Optisch Demper Vast 5dB Blauw

     

    Overzicht:

    Kocent Optec Limited lever al type van vezel de optische demper vast type en online type omvat.

    Voor vast type, kunnen wij de demperwaarde van 0dB aan 30dB volgens klantenverzoek maken. 

    De druk van het etiketembleem is vrij zonder MOQ-verzoek.

    Embleem van letters voorzien op demperlichaam is vrij voor orde meer dan 100000pcs.

     

    Beschrijving:

    Worden de vezel optische dempers gebruikt in de vezel optische verbindingen om de optische macht op een bepaald niveau te verminderen.

    Is de adaptertype vaste demper beschikbaar voor singlemode LC, Sc, ST, FC-types, uitgezocht van 1310nm of 1550nm.

    Alle producten worden streng getest om aan de behoeften van optisch netwerk, naleving van ROHS-norm te voldoen.

    Dit type van optische dempers gebruikt het luchthiaat tussen twee schakelaars om de optische vermindering te bereiken.

    Deze vaste optische demper heeft een gelijkaardige structuur van een standaard vrouwelijk-vrouwelijke optische adapter.

    Het is eenvoudig, goedkoop en compact.

     

    Eigenschappen:

    - Volledig - compatibel systeem met Sc-vezel optische schakelaars

    - Lage PDL en Lage achterbezinning

    - Hoge machtsduurzaamheid

    - Golflengteonafhankelijke

    - Nauwkeurige controle van verminderingswaaier

    - Eenvoudige manipulatie

    - Hoogst Betrouwbare Fysieke Contactschakelaars

    - Beschikbaar in single-mode of multi-mode

    - Vaste die Verminderingswaarde van 1-30db wordt aangepast

     

    Toepassingen:
    - EDFA, DWDM, Op lange afstand
    - Groot gebiednetwerken
    - Telecommunicatienetwerken
    - Gigabittoepassingen (ATM, Ethernet)

     

    Specificaties: 

     

    Verrichtingsgolflengte SM: 1200 aan 1600nm of 1310/1550nm
    MM.: 850nm, 1300nm
    Terugkeerverlies ≥ 50 db (PC)
    ≥ 55 db (UPC)
    ≥ 65 db (APC)
    Verminderingsnauwkeurigheid +/0,5 db voor 1 aan 5db-vermindering
    +/-10% voor 6 aan 30db-vermindering
    Polarisatie Afhankelijk verlies ≤ 0.2db
    Maximum optische Inputmacht 200mW
    Werkende Temperaturenwaaier -40 aan + 80 graad

     

    Productfoto: 

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Andere optische demper van de typevezel: 

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc DemperMannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

     

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

     

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Mannetje aan de Vrouwelijke Vaste 5dB Blauwe LC UPC Enige Wijze van Lc Demper

    Q: Wat is uw beste prijs? 

    A: Gebaseerd op de hoeveelheid van onze producten en de hoeveelheid van uw orde, zouden wij de beste matcing prijs de hele tijd opgeven. 

     

    Q: Kunt u OEM en ODM serveice verstrekken? 

    A: KCO met meer dan 10 jaar van ervaring in OEM de dienst, krijgen wij vele OEM orde over vezel optische producten. Als u verzoek hebt om een uw eigen ontwerp met uw eigen EMBLEEM van vezel optisch product te maken, gelieve met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

     

    Q: Wat is uw MOQ?

    A: Het verzoek van de steekproef niet hoeveelheid, bulkorder: 100pcs/-minstens model.


    Q: Wat is de levertijd van mijn orde?
    A: Steekproeforde: 3-5days, massaproduktieorde: 1-2weeks.


    Q: Kan ik een vrije steekproef krijgen?
    A: De nieuwe klant is niet aanvaardbaar.


    Q: Hoe ongeveer de garantie?
    A: 1 jaar voor de meeste producten.

     

    Q: Hoe verscheept u de goederen aan ons? 

    A: - Steekproef/Kleine Orde: DHL/TNT/UPS/Fedex/EMS/Uitdrukkelijke Aramex/SF,…

    - Massaproduktieorde: door de lucht/door overzees

    - Standaard de Uitvoerhaven: Ningbo/Shenzhen

     

    Q: Kunt u van sommige van uw hoofdklanten een lijst maken?

    A: De Dosmeticalklanten omvatten: Huawei, ZTE, Fiberhome, China Telecom, China Mobile… In het buitenland omvatten de klanten: TE, Commscope, Cisco, Cerizon, Smart,…

     

    Q: Waarom verkies KCO om samen te werken? 

    A: - Betrouwbaar en exprerienced communicatieapparatuurfabrikant meer dan 10 jaar. 

    - Prima productielijn en strikt kwaliteitsbeheersysteem.

    - Professioneel proceduresysteem en bulkproductiecapaciteit om snelle levertijd te waarborgen. 

    - Concurrerendste prijs om uw begroting te ontmoeten. 

    - Het professionele RD-team om te ontwerpen en nieuwe te vernieuwen producten ased op onze rijke ervaring. 

    - Snel en Efficiënt na de verkoopdienst. 

    Contactgegevens
    kocent optec limited

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten
    kocent optec limited
    12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
    Tel.:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.