Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
    • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies
  • OM5 50/125 MPO MTP Patch Cord Female Truck Cable Interconnect Assemblies

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: KCO
    Certificering: ISO9001, RoHS, UL
    Modelnummer: KCO-MPOF-OM5-12fo-LSZH

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
    Levertijd: 5 dagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 20000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: LSZH Kernaantal: 12 kernen
    kleur: kalk Diameter van: 3.0mm
    Lengte: Op maat Gepantserd: Niet gepantserd
    Vezel: Multimode OM5 Kern: 50/125

     

    OM5 50/125 Kabel van de de Vezel Optische Vrachtwagen van MPO de Vrouwelijke 12core verbindt Kabelassemblage onderling

     

    Overzicht:

    KOCENT OPTEC LIMITED leveringsoem en ODM de dienst voor al type van koord van het vezel het optische flard.

    Speciaal in van de de Vezel het Optische Hardheid van MPO/MTP-Koord van Pacth.

    Wij voorzien allerlei het Flardkabel van MPO/MTP-van Type A, Type B, 8fo, 12fo, 24fo,… met aangepaste lengte.

    Met voltooid van productiemateriaal en gesloten van QC proces, leveren wij Telecommunicatienorm van goederen aan onze klant.
    Als uw bedrijf uw EMBLEEM op de kabel of het etiket wil tonen, kunnen wij het ook doen.

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

     

    Toepassing
    MPO-de assemblage van de Kabelboomstam vergemakkelijkt snelle plaatsing van hoogte - dichtheid telegraferend in datacentra of andere hoge milieu's die van de vezeldichtheid netwerkinstallatie of aanpassingstijd en kosten drukken. Zij worden typisch gebruikt voor het herstellen binnen MDA-streek of onderling verbinden actieve het materiaalhavens van MPO met backbone aanleg van kabelnetten.

    De het Flardassemblage wordt van MPO MicroCable aangeboden als standaard 12 vezels gebruikend compacte en ruwe 3mm OD Één enkele structuur van Jasjemicrocable. De compacte kabels optimaliseert het gebruik van de flardkabelbaan en verbetert de luchtstroom.

    De assemblage van MPO wordt MicroCable gebouwd met hoogste kwaliteitscomponenten. De de Premieversies worden met beperkte verliezen van MPO aangeboden kenmerkend laag toevoegingsverlies voor het eisen van hoge snelheidsnetwerken met de vereisten van de kritieke machtsbegroting.

     

    Specificatie: 

    Vezeltype OM5
    Aantal Vezels 8fo/12fo/24fo
    Schakelaar 1 Type MPO-Wijfje
    Schakelaar 2 Type MPO-Wijfje
    Brandbaarheidsclassificatie Voltallige vergadering (OFNP)
    Lengte (voet) 3
    Kabelkleur Aqua
    Verbindingstype (Vezeloptische) lintkabel
    Toevoegingsverlies Standaard Laag de Toevoegingsverlies van het Toevoegingsverlies
    Min. Orde Qty. 1
     

     

    Productfoto: 

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling  

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

     

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

     

    OM5 50/125 van het het Flardkoord van MPO MTP Vrouwelijke de Vrachtwagenkabel verbindt Assemblage onderling

    Q: Wat is uw beste prijs? 

    A: Gebaseerd op de hoeveelheid van onze producten en de hoeveelheid van uw orde, zouden wij de beste matcing prijs de hele tijd opgeven. 

     

    Q: Kunt u OEM en ODM serveice verstrekken? 

    A: KCO met meer dan 10 jaar van ervaring in OEM de dienst, krijgen wij vele OEM orde over vezel optische producten. Als u verzoek hebt om een uw eigen ontwerp met uw eigen EMBLEEM van vezel optisch product te maken, gelieve met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

     

    Q: Wat is uw MOQ?

    A: Het verzoek van de steekproef niet hoeveelheid, bulkorder: 100pcs/-minstens model.


    Q: Wat is de levertijd van mijn orde?
    A: Steekproeforde: 3-5days, massaproduktieorde: 1-2weeks.


    Q: Kan ik een vrije steekproef krijgen?
    A: De nieuwe klant is niet aanvaardbaar.


    Q: Hoe ongeveer de garantie?
    A: 1 jaar voor de meeste producten.

     

    Q: Hoe verscheept u de goederen aan ons? 

    A: - Steekproef/Kleine Orde: DHL/TNT/UPS/Fedex/EMS/Uitdrukkelijke Aramex/SF,…

    - Massaproduktieorde: door de lucht/door overzees

    - Standaard de Uitvoerhaven: Ningbo/Shenzhen

     

    Q: Kunt u van sommige van uw hoofdklanten een lijst maken?

    A: De Dosmeticalklanten omvatten: Huawei, ZTE, Fiberhome, China Telecom, China Mobile… In het buitenland omvatten de klanten: TE, Commscope, Cisco, Cerizon, Smart,…

     

    Q: Waarom verkies KCO om samen te werken? 

    A: - Betrouwbaar en exprerienced communicatieapparatuurfabrikant meer dan 10 jaar. 

    - Prima productielijn en strikt kwaliteitsbeheersysteem.

    - Professioneel proceduresysteem en bulkproductiecapaciteit om snelle levertijd te waarborgen. 

    - Concurrerendste prijs om uw begroting te ontmoeten. 

    - Het professionele RD-team om te ontwerpen en nieuwe te vernieuwen producten ased op onze rijke ervaring. 

    - Snel en Efficiënt na de verkoopdienst. 

    Contactgegevens
    kocent optec limited

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
    Tel.:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.