Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(25)
China 7DB vezel Optische Demper, LC-Mannetje aan Wijfje Vaste Optische Demper fabriek

7DB vezel Optische Demper, LC-Mannetje aan Wijfje Vaste Optische Demper

7DB vezel Optische Demper, LC-Mannetje aan Wijfje Vaste Optische Demper Snel detail: - Modelaantal: Vast type LC/UPC - Wijze: Enige wijze - Modelnaam: Mannetje aan wijfje - Materiaal: Plastiek - Stoffige GLB... Read More
2019-12-27 14:50:16
China 1000MW de vaste van de de Vezel Optische Demper van Typelc Norm van de Wijze3db Telecommunicatie Enige fabriek

1000MW de vaste van de de Vezel Optische Demper van Typelc Norm van de Wijze3db Telecommunicatie Enige

1000MW de vaste van de de Vezel Optische Demper van Typelc Norm van de Wijze3db Telecommunicatie Enige Beschrijvingen van de vezel de optische demper: Is de vezel optische demper een apparaat dat wordt ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China Blauwe 10dB-Vezel Optische Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel met Vierkant Stoffig GLB fabriek

Blauwe 10dB-Vezel Optische Demper, de Enige Demper van de Wijzevezel met Vierkant Stoffig GLB

Blauwe de Optische Vezelvermindering van 10dB LC/UPC, Enige Wijzedemper met Vierkant Stoffig GLB Snel detail: - Blauwe de Optische Vezelvermindering van 10dB LC/UPC, Enige Wijzedemper met Vierkant Stoffig GLB ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China FC APC Gealigneerde Optische Waterdicht schottype van de Demper Enige Wijze Hoge Precisie fabriek

FC APC Gealigneerde Optische Waterdicht schottype van de Demper Enige Wijze Hoge Precisie

FC APC Enige het Type van de Demperwaterdicht schot van de Wijzevezel Optische Hoge Precisie Specificaties: Terugkeerverlies UPC >55dB APC >65dB Verminderingsnauwkeurigheid 1 ~ 7 dB ±0.5dB 8 ~ 12 dB ±0.7dB 13 ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China De regelbare Uitrustingen van de Vezel Optische Demper, Plastic Vezeldemper Lc 1dB - 30dB fabriek

De regelbare Uitrustingen van de Vezel Optische Demper, Plastic Vezeldemper Lc 1dB - 30dB

LC/UPC APC de Plastic van het de Uitrustingenwaterdichte schot van de Vezel Optische Demper Adapter 1dB - 30dB Vezeloptische demperbeschrijvingen: KCO-is de Vezel die optische demper (1dB~30dB) een apparaat ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China SM het veranderlijke Vaste Sc-Apc Materiaal van het Demper55db 65dB Plastic Lichaam fabriek

SM het veranderlijke Vaste Sc-Apc Materiaal van het Demper55db 65dB Plastic Lichaam

De Vezel Optische Demper van Sc/UPC SM, Vaste Optische Demper 55dB 65dB Specificaties: Terugkeerverlies UPC >55dB APC >65dB Verminderingsnauwkeurigheid 1 ~ 7 dB ±0.5dB 8 ~ 12 dB ±0.7dB 13 ~ 17 dB ±1.0dB 18 ~ ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China ST UPC de Enige Optische Demper 1dB van de Wijzevezel - 30dB voor Locale area networken fabriek

ST UPC de Enige Optische Demper 1dB van de Wijzevezel - 30dB voor Locale area networken

ST UPC de Enige Optische Demper 1dB van de Wijzevezel - 30dB voor Locale area networken Eigenschappen: - Hoge precisie. - Goede stabiliteit. - Kleine grootte en massa. - Gemakkelijk te werken. - Golflengteonaf... Read More
2019-12-27 14:50:16
China 10db de veranderlijke Optische Golflengte 1310nm van de Demper Enige Wijze - 1620nm fabriek

10db de veranderlijke Optische Golflengte 1310nm van de Demper Enige Wijze - 1620nm

De optische Veranderlijke Golflengte 1310nm van de Demper enige wijze - 1620nm Productspecificaties: De optische Veranderlijke Golflengte 1310nm van de Demper enige wijze - 1620nm Terugkeerverlies UPC >55dB ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China De veranderlijke van de de Wijzedemper 20dB van Lc Enige het Staalapc Golflengte van PC LC/UPC 1310 fabriek

De veranderlijke van de de Wijzedemper 20dB van Lc Enige het Staalapc Golflengte van PC LC/UPC 1310

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310 Toepassingen: - De dichte Multiplextelegrafen (DWDM) van de Golfafdeling - Overweldigde vezel optische systemen - Vezel optische ... Read More
2019-12-27 14:50:15
China Het enige Verlies van de de Demper Lage Terugkeer van de Wijzeaanpassing 30dB voor Vezel Optische CATV fabriek

Het enige Verlies van de de Demper Lage Terugkeer van de Wijzeaanpassing 30dB voor Vezel Optische CATV

Enige Wijzeaanpassing 30 dB Verlies van de Demper het Lage Terugkeer voor Vezel Optische CATV Toepassingen: - Erbium Gesmeerde Vezelversterkers (EDFA) - De dichte Multiplextelegrafen (DWDM) van de Golfafdeling ... Read More
2019-12-27 14:50:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.