Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

Fiber Optic Terminal Box

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Terminal Box

(216)
China De muur zet Optische Doos 16 van de Netwerkterminal 24 op het Verlies van de Kernen55db Terugkeer fabriek

De muur zet Optische Doos 16 van de Netwerkterminal 24 op het Verlies van de Kernen55db Terugkeer

Buitenwater dat Vezel 16/24 Optische de Splitsers Einddoos ondoordringbaar maakt van Kernenftth FTTB kco-fdb-16S Snelle Informatie:ArtikelnummerKco-fdb-16SGrootte385x245x125mmCapaciteit24 kernenMateriaalPlasti... Read More
2019-12-27 14:50:33
China FTTB-zette de Vezel Optische Bijlage Openluchtpool/de Muur 16 Havens op fabriek

FTTB-zette de Vezel Optische Bijlage Openluchtpool/de Muur 16 Havens op

Havens kco-fdb-16S 16 buiten Water dat Optische de Splitsers Einddoos ondoordringbaar maakt van de 24 Kernenftth FTTB Vezel Snelle Informatie:ArtikelnummerKco-fdb-16SGrootte385x245x125mmCapaciteit16 / 24 ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China 1x16 vezel Optische Einddoos, Kabinet van de de Vezel het Optische Distributie van 4 Havenssmc fabriek

1x16 vezel Optische Einddoos, Kabinet van de de Vezel het Optische Distributie van 4 Havenssmc

1*16 vezel Optische Einddoos, van de de Vezel de Optische Distributie van 4 Havenssmc Eenheid KCO - SMC - 016 Snelle Informatie: Puntnaam De openluchtdoos van terimnalsmc van de vezel optische splitser ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China 12 de Optische Einddoos van de kernenvezel, de Kabeldoos1x8 Splitser van de Vezel Optische Kabel fabriek

12 de Optische Einddoos van de kernenvezel, de Kabeldoos1x8 Splitser van de Vezel Optische Kabel

Kco-fdb-12D Openlucht maak 12 van de de Splitsersdoos van de Kernenvezel Optische ABS + PC FTTH GPON waterdicht Productinleiding:- Het optische distributie eindvakje kan in de verbinding en bericht van ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China 2 Waterdichte de Beëindigingsdozen FTTH IP67 van de haven1x2 Ofc Vezeloptische Kabel fabriek

2 Waterdichte de Beëindigingsdozen FTTH IP67 van de haven1x2 Ofc Vezeloptische Kabel

openluchtwallmount Waterdichte de Vezel Optische Einddoos FTTH IP67 van 2port FDB 1x2 splitsersdoos kco-fdb-02D Descriptons: - Kco-fdb-02D 2 kiezen de havens FDB de openlucht einddistributie bos uitstekend is ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China Openluchtdoos 1/32 SC/APC 24 van de Vezelsplitser het Verlies Anti UV van de Havens0.10db Toevoeging fabriek

Openluchtdoos 1/32 SC/APC 24 van de Vezelsplitser het Verlies Anti UV van de Havens0.10db Toevoeging

Eind de Doos1:32 van de openlucht anti-Uv kco-fdb-32S Vezel Optische Splitser met SC/APC FTTH 24ports Over mening: - Kco-fdb-32S is de FDB-einddoos van de vezel optische splitser, speciaal ontwerp voor ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China Van de de Vezel Optisch Einddoos van CATV FDB 1x32 Openlucht Waterdicht Sc LC FC ST fabriek

Van de de Vezel Optisch Einddoos van CATV FDB 1x32 Openlucht Waterdicht Sc LC FC ST

Van de de Vezel Optische Splitser van FTTH CATV 1*32 Doos 24 anti-Uv Waterdicht Sc LC FC ST van de Havens Eindfdb Doos Snelle informatie: Punt: De openlucht van de de Vezel Optische Eindsplitser van het ... Read More
2019-12-27 14:50:33
China Optische Einddoos Buiten 8 van de Odfvezel 32 Havensc/apc Multigrootte fabriek

Optische Einddoos Buiten 8 van de Odfvezel 32 Havensc/apc Multigrootte

8 16 Optische de Distributiedoos kco-FDB08B Openluchtip65 Waterdichte SC/APC van de 32 Havenvezel Beschrijving: Kco-FDB08B wordt speciaal ontworpen voor FTTH-toegangstoepassingen en uitvoert verbinding en ... Read More
2019-12-27 14:50:32
China Van de de Vezel de Optische Beëindiging van netwerkftth Kernen van de Doossc ST 16 Openlucht fabriek

Van de de Vezel de Optische Beëindiging van netwerkftth Kernen van de Doossc ST 16 Openlucht

Zet de 16 Haven Openluchtmuur Doos IP68 PC+ABS Plastic kco-odp-16B van de Vezel de Optische Splitser op Van de de vezel optische splitser van kco-odp-16B 16ports wordt de openluchtdoos van de de doos ... Read More
2019-12-27 14:50:32
China GPON-van het de Toevoegingsverlies van de Vezel de Optische Einddoos 0.15dB Tijd Met lange levensuur fabriek

GPON-van het de Toevoegingsverlies van de Vezel de Optische Einddoos 0.15dB Tijd Met lange levensuur

Van de de Vezel maakt de Optische Distributie van GPON FTTH de Splitsersdoos FDB 12port IP66 waterdicht Openlucht kco-odp-12W Beschrijvingen: - 12 zette de haven kco-odp-12W openluchtpool vezel optische ... Read More
2019-12-27 14:50:32
Page 1 of 22|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.