Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

Het Flardkoord van MPO MTP

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

Het Flardkoord van MPO MTP

(39)
China Enige Wijze Simplexmpo MTP Adapter, tot Benedenmtp-APC Eind Groene Adapter fabriek

Enige Wijze Simplexmpo MTP Adapter, tot Benedenmtp-APC Eind Groene Adapter

Tot Beneden Enig de Wijzesimplex van MPO/APC met Optische Groene de Adaptermtp Adapter van de Flensvezel Beschrijvingen: - MPO-de adapter is adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptis... Read More
2019-12-27 14:50:16
China Vezel Optische Flard MTP MPO het Comité van het Koord1u 19 zet het“ Flard Rek Einddoos 96 Kernen op fabriek

Vezel Optische Flard MTP MPO het Comité van het Koord1u 19 zet het“ Flard Rek Einddoos 96 Kernen op

Cassette 96 boort MTP Doorbraak Vezel MPO Comité van het Kabel1u 19 het“ uit Flard Beschrijvingen: - Het typische MPO-paneel van het vezel optische flard is met 1U 19'standaardgrootte, binnenhetflardpaneel, ... Read More
2019-12-27 14:50:13
China MPO-APC aan 12 FC-APC Vezeloptische Flardkabel/12 Verbindingsdraden van de Kernen Optische Vezel fabriek

MPO-APC aan 12 FC-APC Vezeloptische Flardkabel/12 Verbindingsdraden van de Kernen Optische Vezel

van de de Vezeldoorbraak van 40G MTP MPO de Kabelfc APC 12 Optische Vezelverbindingsdraden MTP/MPO de kabelbeschrijvingen van de vezeldoorbraak: - MPO-de reeks biedt de oplossing van boomstamkabels aan ... Read More
2019-12-27 14:50:15
China De Doorbraakfanout van OM4 MPO van de de Kabelvezel van Pach de Opticalszh Roze Viooltje met Sc 10G 40G 100G van LC FC fabriek

De Doorbraakfanout van OM4 MPO van de de Kabelvezel van Pach de Opticalszh Roze Viooltje met Sc 10G 40G 100G van LC FC

MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc Roze Dekking - KOCENT OPTEC LIMITED is nadruk op passief vezel optisch product, is de kabel van de ... Read More
2019-12-27 14:50:13
China Van het de Vezel Optisch Flard van MPO Gepantserd Koord 8 12 van het het Bewijsflard van het 24 Kernknaagdier de Verbindingsdraad LSZH fabriek

Van het de Vezel Optisch Flard van MPO Gepantserd Koord 8 12 van het het Bewijsflard van het 24 Kernknaagdier de Verbindingsdraad LSZH

Van de de Doorbraakvezel van MPO MTP van de de Kabel Gepantserde Vezel Optische Optische het Flardkabel OM3 OM4 Ongeveer Gepantserd Flardkoord: - De gepantserde kabels van het vezel optische flard behouden ... Read More
2019-12-27 14:50:13
China Het Koord van het optische Vezelmpo MTP Flard, de Adapter Violette Kleur van MPO Fibra Optica fabriek

Het Koord van het optische Vezelmpo MTP Flard, de Adapter Violette Kleur van MPO Fibra Optica

OM4 het violette van de Kleurenmpo MTP Adapter Plastic 8fo 12fo 24fo Wijfje van de de Optische Vezeladapter aan Wijfje Beschrijvingen: - De MTP/MPO-adapter heeft twee types zoals zeer belangrijk-omhoog om zeer ... Read More
2019-12-27 14:50:16
China Het Flardkoord van MPO MTP aan Sc-12 de Dekking van de Ventilator uit OFNP Voltallige vergadering voor 1U-Flardcomité Monteerbaar Rek fabriek

Het Flardkoord van MPO MTP aan Sc-12 de Dekking van de Ventilator uit OFNP Voltallige vergadering voor 1U-Flardcomité Monteerbaar Rek

Kabel van de vezel de Optische Doorbraak/QSFP-Doorbraakkabel MTP MPO aan 12 Ventilator uit Sc Toepassingen: - FTTX (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO,…) - Metro, Tram, hoge snelheidsspoorweg,… - CATV, - LAN, MENS, WAN, - ... Read More
2019-12-27 14:50:14
China De Cassette van MPO MTP Modulair voor het Comité van het Optische Vezelflard MPO-24*LC OM3 Duplexadapter fabriek

De Cassette van MPO MTP Modulair voor het Comité van het Optische Vezelflard MPO-24*LC OM3 Duplexadapter

De Kabel van de de Vezeldoorbraak van FTTH MTP MPO, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC Beschrijvingen: - MPO/MTP cassettesgebruik om op het MPO-flardpaneel 19 duimnorm te installeren. - ... Read More
2019-12-27 14:50:13
China MPO-APC van de het Koord Enige wijze G657A1 van het Vezel Optische Flard Optische de Verbindingsdraadftth FTTA 5G Toren fabriek

MPO-APC van de het Koord Enige wijze G657A1 van het Vezel Optische Flard Optische de Verbindingsdraadftth FTTA 5G Toren

MPO-APC van de het Koord Enige wijze G657A1 van het Vezel Optische Flard Optische de Verbindingsdraadftth FTTA 5G Toren Eigenschappen: - Enige wijze en multi beschikbare wijze (vlakke) APC (catercorner 8 ... Read More
2019-12-27 14:50:13
China Multimode MPO aan LC-Kabel 2.0mm van het Doorbraakflard de Uitrusting van OM2 MPO om Vlakke Kabel fabriek

Multimode MPO aan LC-Kabel 2.0mm van het Doorbraakflard de Uitrusting van OM2 MPO om Vlakke Kabel

MPO aan LC-van de de Uitrustings Multimode OM2 Vezel van de Doorbraakkabel Optisch het Flardkoord ISO9001 Beschrijvingen: - MTP/MPO de uitrustingskabel wordt voor hoogte - dichtheidstoepassingen ontworpen die ... Read More
2019-12-27 14:50:12
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.