Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

Fiber Optic Adapters

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Adapters

(58)
China Het duplexlc-Automatische Blind GLB PBT van de Vezel Optische Adapter Groen zonder Flens fabriek

Het duplexlc-Automatische Blind GLB PBT van de Vezel Optische Adapter Groen zonder Flens

LC/APC automatische Optische de Adapterduplex van de Blindglb Vezel zonder Groene Flens PBT Introduceer: - De LC-adapters zijn gebruiks ceramische koker om schakelaars te verbinden hoewel zij verschillende ... Read More
2019-12-27 14:52:06
China Geen van de Vezel Optisch PC van de Flensadapter van de de Manierenvierling 55dB Materieel Duplex Simplex 4 de Terugkeerverlies fabriek

Geen van de Vezel Optisch PC van de Flensadapter van de de Manierenvierling 55dB Materieel Duplex Simplex 4 de Terugkeerverlies

LC/APC de groene Auto Optische Adapter van de Blindvezel Geen Flens Materiële Duplex Simplex 4 Manierenvierling van PC Beschrijving: - LC/APC de auto optische adapters van de blindvezel worden speciaal ... Read More
2019-12-27 14:52:06
China Groen APC van de Vezel Optisch Adapter LC Materieel Laag de Toevoegingsverlies van Blindpc fabriek

Groen APC van de Vezel Optisch Adapter LC Materieel Laag de Toevoegingsverlies van Blindpc

Groene LC/APC-Enige Materiële de Adapterpc van de de Wijze Optische Vezel van de Blind Duplexadapter niets FlensSnelle Informatie:- Naam: LC/APC duplexblindadapter zonder flens- Vezeltype: Enige wijze (SM) 9... Read More
2019-12-27 14:52:06
China De enige van de Adapterlc Upc van de Wijze Monomode Vezel Optische van de het Blind Volledige Flens Blauwe Kleur fabriek

De enige van de Adapterlc Upc van de Wijze Monomode Vezel Optische van de het Blind Volledige Flens Blauwe Kleur

De volledige van de de Adapter Optische Vezel van het Flenslc/upc Blind van de de Adapter Enige Wijze MonoMode Blauwe Kleur Beschrijving: - De vezeloptische kabeladapters worden gebruikt om kabel aan kabel ... Read More
2019-12-27 14:52:07
China Hybride Chanel-Vezel Optische Adapters, Fc-de Nauwkeurige Externe Grootte van de Vezelschakelaar fabriek

Hybride Chanel-Vezel Optische Adapters, Fc-de Nauwkeurige Externe Grootte van de Vezelschakelaar

DIN-FC Vezel Optische Hybride Metaaladapter door Verbinding Adapter FC aan DIN-Duplex Snelle Informatie: - Naam: DIN/UPC aan FC/UPC-Hybride door Verbinding de Enige Optische Adapter van de Wijze Duplexvezel - ... Read More
2019-12-27 14:52:06
China Enige Wijze Fc aan St Vezel Optische Adapters, Één Manier Simplexst aan Fc-Adapter fabriek

Enige Wijze Fc aan St Vezel Optische Adapters, Één Manier Simplexst aan Fc-Adapter

De enige Wijze ST aan FC-Adapter FC aan ST Adapter zet Één Maniersimplex om Een hybride adapter van FC/UPC-ST/UPC roept ook fc-ST hybride optische vezeladapter. Het gebruikt om de FC/UPC-kabel van het vezel ... Read More
2019-12-27 14:52:04
China Simplexvezel Optische Adapters, Optisch Fc-de Toevoegingsverlies van de Vezelkoppeling 0.2dB fabriek

Simplexvezel Optische Adapters, Optisch Fc-de Toevoegingsverlies van de Vezelkoppeling 0.2dB

FC/UPC aan DIN/UPC-Hybride de Optische Vezeladapter Metaal0.2db DIN-FC van de Vezel Optische Koppeling Snelle Informatie: - Naam: DIN/UPC aan FC/UPC-Hybride door Verbinding de Enige Optische Adapter van de ... Read More
2019-12-27 14:52:06
China Ronde het Type van D Enige Wijze aan de Testoem van Multimode Vezeladapter 100% ODM fabriek

Ronde het Type van D Enige Wijze aan de Testoem van Multimode Vezeladapter 100% ODM

Ronde het Type FC van D van de de Test Lage Toevoeging van de Vezel Optische Adapter 100% het Verliesoem KOCENT OPTEC LIMITED (KCO) kan FC-vezel optische adapters van het grote type van D, het kleine type van ... Read More
2019-12-27 14:52:02
China MM. van de Vezel Optische Adapters SM 9/125 van DIN UPC 50/125 Verenigbare Duurzaamheid fabriek

MM. van de Vezel Optische Adapters SM 9/125 van DIN UPC 50/125 Verenigbare Duurzaamheid

DIN/UPC Enige Wijze SM 9/125 van de vezel de Optische Adapter Multimode 50/125 Beschrijvingen: - Wordt de vezel Optische Adapter ontwikkeld om twee identieke of twee verschillende (hybride) schakelaarstoppen ... Read More
2019-12-27 14:52:05
China DIN-kiezen de Vezel Optische Adapters Simplex 9/125 van de Wijze Monowijze Metaaluit fabriek

DIN-kiezen de Vezel Optische Adapters Simplex 9/125 van de Wijze Monowijze Metaaluit

DIN-van de de Wijzeadapter van de Vezel de Optische Enige Wijze Mono Simplex 9/125 Metaaladapter Snelle informations: - Adaptertype: DIN - Kanaalmanier: 1 manier (simplex), 2 manieren (duplex) - Vezelwijze: ... Read More
2019-12-27 14:52:05
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.