Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

de openluchtkabel van het vezel optische flard

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

de openluchtkabel van het vezel optische flard

(77)
China 2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard fabriek

2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

van het het Legergebied van 2Core FTTA Waterdichte van het de Vezel Optische Flard Militaire Tactische het Koordschakelaar IP68 Inleiding: - Kocent Optec Limited is één van van het de vezel optische flard van ... Read More
2019-12-27 14:49:09
China Kabel van het de Vezel Optische Flard van MPO/APC de Openlucht, van de de Wijzevezel van ODVA Enige het Flardkabel fabriek

Kabel van het de Vezel Optische Flard van MPO/APC de Openlucht, van de de Wijzevezel van ODVA Enige het Flardkabel

Van het de Wijzeg652d Water van ODVA MPO/APC Enige van de het Bewijs Optische Vezel het Flardkabel VOOR FTTA CPRI RRU LTE KOCENT OPTEC LIMITED leveringsoem en ODM de dienst voor allerlei koord van het vezel het ... Read More
2019-12-27 14:49:06
China NSN DLC van de de Vlechtvezel van Pvc Basisstation van de Kabelsgyfjh 2A1a FTTH 3G 4G Telecommunicatie het Optische fabriek

NSN DLC van de de Vlechtvezel van Pvc Basisstation van de Kabelsgyfjh 2A1a FTTH 3G 4G Telecommunicatie het Optische

NSN Kabel GYFJH 2A1a (LSZH) 7.0mm 2 Kernen FTTH FTTH DLC van het Vezel de Optische Flard de TelecommunicatieBasisstation van 3G 4G KOCENT OPTEC LIMITED leveringsoem en ODM de dienst voor allerlei koord van het ... Read More
2019-12-27 14:49:05
China Van het de Vezelflard van LSZH Waterdicht Openlucht de Kabelsc LC 2 Kernen Ericsson RRU IP67 fabriek

Van het de Vezelflard van LSZH Waterdicht Openlucht de Kabelsc LC 2 Kernen Ericsson RRU IP67

De openlucht van de Kabelsericsson RRU van het Vezelflard van het de Vezel Optische Flard Gepantserde Kabel CPRI FTTA IP67 Snelle Informatie: Schakelaartype: De Waterdichte Schakelaar van Ericsson RRU ... Read More
2019-12-27 14:49:07
China Monomode LC aan FC-Gepantserde Duplex van de het Koord Enige Wijze van het Vezel de Optische Flard fabriek

Monomode LC aan FC-Gepantserde Duplex van de het Koord Enige Wijze van het Vezel de Optische Flard

Multimode LC aan FC-Verlies van de de Kabels Duplex Gepantserde Lage Toevoeging van het Vezel het Optische Flard De kabeltoepassingen van het vezel optische flard: - CATV (Kabeltelevisie) - Telecommunicatienet... Read More
2019-12-27 14:49:04
China 2fo 6fiber 12 van de het Flardkabel LC LC van de Kerncpri Openluchtvezel Optisch het Flardkoord fabriek

2fo 6fiber 12 van de het Flardkabel LC LC van de Kerncpri Openluchtvezel Optisch het Flardkoord

De niet gepantserde CPRI-van het de Vezel Optische Flard van het Legergebied Kabel FTTA Openlucht2fo 2fiber 2 kern 7.0mm LSZH KOCENT OPTEC LIMITED verleent OEM en ODM de dienst voor allerlei koord van het ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China Lc aan Fc 4 van de het Flardkabel RRU 0.2dB van de Kern Openluchtvezel Optisch het Legergebied fabriek

Lc aan Fc 4 van de het Flardkabel RRU 0.2dB van de Kern Openluchtvezel Optisch het Legergebied

van het het Legergebied van Sc CPRI RRU FTTA van 4fiber 4core 4fo ST LC FC van het de Optische Vezelflard het Koord niet Gepantserde Amored - Kabel van het vezel is de Optische Flard ook genoemd geworden vezel ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China 1Km 10G 40G het Gepantserde Gebied die van de Vezel Optische Kabel 2fo 4fo TPU Tactische Militaire Kabelspoel in werking stellen fabriek

1Km 10G 40G het Gepantserde Gebied die van de Vezel Optische Kabel 2fo 4fo TPU Tactische Militaire Kabelspoel in werking stellen

FTTA-Gebied die 500m de 4.8mm Tactische Militaire Rolling Auto 2fo 4fo TPU LSZH in werking stellen van de Vezel Optische Kabel Toepassing: - Multifunctionele Openlucht - Voor verbinding tussen distributiedoos ... Read More
2019-12-27 14:49:10
China 2 km 4.8mm Spoel die van de de Kabeltrommel van de 2 Kernvezel de Optische ODVA Huawei NSN Ericson Rolling fabriek

2 km 4.8mm Spoel die van de de Kabeltrommel van de 2 Kernvezel de Optische ODVA Huawei NSN Ericson Rolling

2000m 4.8mm FTTA Openlucht van de de Kabeltrommel van de Gebieds Optische Vezel de Spoel Rolling Auto ODVA DLC Huawei NSN Ericson Eigenschappen: - Het strakke gemak van de buffervezel om te ontdoen van - De ... Read More
2019-12-27 14:49:10
China CPRI 100m Gepantserde Openluchtkabel 4.8mm van het Vezel Optische Flard de Trommel van de de Autokabel van G657A Rooling voor Militair fabriek

CPRI 100m Gepantserde Openluchtkabel 4.8mm van het Vezel Optische Flard de Trommel van de de Autokabel van G657A Rooling voor Militair

Optisch het Flardkoord CPRI Gepantserde TPU LSZH 4.8mm G657A DLC 0.2dB van de gebiedsvezel Roolingsauto 100m 150m 200m Beschrijvingen: - Rooling de autogebruik van de vezel optisch kabel voor optische het ... Read More
2019-12-27 14:49:09
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.