Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Producten

Fiber Optic Splitter

Klantenoverzichten
gelieve te ontwikkelen meer aardig koord van het vezel optisch flard en met betere prijzen, zodat kunnen wij uw machines verkopen aan meer cliënten en grotere markten bereiken. dank u

—— Luke

Uw productiviteit, de diensthouding, en alle eerlijkheid van samenwerking maken ons zeer tevreden. Wij zijn een vertrouwde op partner.

—— Victoria Kiwanuka

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Splitter

(76)
China Van de de Vezel de Optische Audiokabel van FTTH 2x16 Splitser Lage PDL met de Schakelaar van SC/APC LC/APC fabriek

Van de de Vezel de Optische Audiokabel van FTTH 2x16 Splitser Lage PDL met de Schakelaar van SC/APC LC/APC

De Optische Vezel Miniplc van FTTH 2x16 de Opticasplitser SCA LCA van de Splitserssc/apc LC/APC 2*16 Vezel Beschrijvingen: - PLC tribunes voor Vlaklightwave-Kring. PLC de splitsers worden gebruikt om optische ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China Van de de Vezel voerde de Optische Kabel van SC/APC LC/APC de Splitsersftth FTTA 2 Manier 8 Manieroutput in fabriek

Van de de Vezel voerde de Optische Kabel van SC/APC LC/APC de Splitsersftth FTTA 2 Manier 8 Manieroutput in

PLC van de de Vezeloptica van FTTH FTTA 2x8 Minisplitserssc/apc LC/APC 2xN Fibra Optica Splitsers Eigenschappen: - Singlemode PLC Splitsers in een verscheidenheid van pakkettypes en configuraties - Optische ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China Minibuisplc Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Tarief van de Lengte het Lage Mislukking fabriek

Minibuisplc Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Tarief van de Lengte het Lage Mislukking

De miniplc van de Buis2*8 Fibe Optica Splitsers van de de Vezeloptica van de Vezel Optische Splitser SC/APC LC/APC Beschrijvingen: - PLC verwijst naar vlaklightwavekring. Als micro-optisch apparaat, PLC ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China 900um 0.9mm Vezel Optische Plc Splitser, de Optische Duurzame Schakelaar van de Straalsplitser 2*4 fabriek

900um 0.9mm Vezel Optische Plc Splitser, de Optische Duurzame Schakelaar van de Straalsplitser 2*4

2*4 miniplc van de de Opticavezel van de Vezel Optische Splitser SC/APC de Splitsers Groene Schakelaar 900um 0.9mm Beschrijvingen: - In de architectuur van FTTx en PON-, is de vezel optische splitser een ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China Van de de Splitserssc/apc Groen Schakelaar van de Blockless2x4 Vezel Optisch Laag de Mislukkingstarief 0.9mm 2.0m fabriek

Van de de Splitserssc/apc Groen Schakelaar van de Blockless2x4 Vezel Optisch Laag de Mislukkingstarief 0.9mm 2.0m

Miniplc van Blockless 2x4 Optische de Splitserssc/apc Groene Schakelaar 0.9mm 2.0m van Splitsersfibra Optica Beschrijvingen: - Vezel kan de optische PLC splitser door de PLC splitsersspaander worden gecategori... Read More
2019-12-27 14:49:11
China LSZH-de Optische Splitser van de Jasjevezel, de Optische Vezelsplitser 1.5m Lengte 900um van 2x2 fabriek

LSZH-de Optische Splitser van de Jasjevezel, de Optische Vezelsplitser 1.5m Lengte 900um van 2x2

PLC van de Blockless2x2 Vezel Optische Splitserssc/apc LC/APC Groene Schakelaar 900um 1.5m LSZH Beschrijvingen: - PLC (Vlaklightwavekring) de splitser is een type van optisch energiebeheerapparaat dat ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China 2*2 miniplc Schakelaar 0.9mm van de Vezel Optische Splitser SC/APC 1.0m Lengte voor FTTH FTTA fabriek

2*2 miniplc Schakelaar 0.9mm van de Vezel Optische Splitser SC/APC 1.0m Lengte voor FTTH FTTA

2*2 de miniplc Optische Splitser van de Splitserssc/apc Vezel voor FTTH FTTA 0.9mm 1.0m Beschrijvingen: - PLC de splitser, ook genoemd de Vlaksplitser van de Golfgeleiderkring, wordt gebruikt om één of twee ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China ABS de Modulaire Optische Digitale Audioschakelaar van de Kabelsplitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC/APC fabriek

ABS de Modulaire Optische Digitale Audioschakelaar van de Kabelsplitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC/APC

1*32 optische Vezelplc Splitsers1x32 ABS Modulaire Optische Splitser 0.9mm 2.0mm 3.0mm Beschrijvingen: - PLC de splitser, ook genoemd de Vlaksplitser van de Golfgeleiderkring, wordt gebruikt om één of twee ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China LAN ABS van de Vezel Optische Splitser 1x16 Doos 0.9mm 2.0mm 3.0mm Lengte KCO-ABS-1x16-2,0-SCA fabriek

LAN ABS van de Vezel Optische Splitser 1x16 Doos 0.9mm 2.0mm 3.0mm Lengte KCO-ABS-1x16-2,0-SCA

1*16 optische PLC Splitsers1x16 ABS Splitser 0.9mm 2.0mm 3.0mm van de Doosvezel KCO-ABS-1x16-2,0-SCA Beschrijvingen: - De vlaklightwave-Optische Splitsers van Krings(plc) - Met een recentere technologie, ... Read More
2019-12-27 14:49:11
China 0.9mm 2.0mm 3.0mm de Splitsers1x8 ABS van de Vezel het Optische Koppeling Verlies van de Doos Modulaire Lage Toevoeging fabriek

0.9mm 2.0mm 3.0mm de Splitsers1x8 ABS van de Vezel het Optische Koppeling Verlies van de Doos Modulaire Lage Toevoeging

1*8 vezel Optische PLC Splitsers1x8 ABS Doos Modulaire Splitser 0.9mm 2.0mm 3.0mm Beschrijvingen: - Een vezel optische splitser is een apparaat dat het vezel optische licht in verscheidene delen door een ... Read More
2019-12-27 14:49:11
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|
kocent optec limited
12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
Tel.:86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.