Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis Productende openluchtkabel van het vezel optische flard

2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
    • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68
  • 2 Core 12 Core Outdoor Fiber Optic Patch Cable , St To Sc Fiber Patch Cable IP68

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: KCO
    Certificering: ISO9001, RoHS
    Modelnummer: 1 Kern 2 4 6 8 12

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
    Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
    Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Schakelaar 1: SC ST FC LC Schakelaar 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
    Kern: 1 2 4 6 8 kernen Toevoegingsverlies: 0.2dB
    verlies terug: 55dB Het materiaal van de kabeldekking: LSZH, TPU

     

    van het het Legergebied van 2Core FTTA Waterdichte van het de Vezel Optische Flard Militaire Tactische het Koordschakelaar IP68

     

    Inleiding:

    - Kocent Optec Limited is één van van het de vezel optische flard van het lood openluchtgebied het koordfabrikant. Speciaal is in al type van optisch het flardkoord van de gebiedsvezel met waterdichte schakelaar, zoals: Militaire Schakelaar, PDLC, ODVA,… 

    -  Met meer dan 10 jaar van productieexprerience, leveren wij de standaardtelecommunicatie en rang van de uitzendingstelevisie van flardkoord voor klanten. Elk van goederen worden getest vóór verzending. Wij verlenen OEM en ODM de dienst. Contact met ons verkoopteam om meer informations over ons en producten te krijgen.

    - Van het het Legergebied van FTTA de Waterdichte van het de Vezel Optische Flard Militaire Tactische het Koordschakelaar wordt ontworpen voor het militaire optische de kabel van de gebiedsvezel steunen, kan de neutrale structuur van het bajonetsluiten gerealiseerd hoofd en zetel, hoofd en hoofd, zetel en zetel zijn snel om het even welke verbinding.

    - Met multi-core verbond eens en blinde toevoeging; verbindingsverlies, hoge betrouwbaarheid; ruw, waterdicht, stofdicht, weerstand tegen ruwe milieu's, enz.,

    - Kan in een verscheidenheid van het gebiedsleger van het optische vezelcommunicatienetwerk, militaire computersystemen, materiaal in de lucht of schip gedragen, reparatie en andere openlucht tijdelijke verbinding van het optische kabelsysteem worden gebruikt.

    - Het product is beschikbaar in 2 uitboort, 4-kern, boren 6 uit, boren 8, kern 12 uit.

    - De standaardgebieds optische kabel is totaal specifiek voor gebied snelle bedrading of herhaald en complex milieu en ontworpen op de voorwaarde van gebruik geen metaalkabel, lichtgewicht, grote weerstand tegen spanning, goede flexibiliteit: olieweerstand, schuringsweerstand, vlam - vertrager, wijd toepasselijke temperatuur, enz.

    - Ben op militaire gebied bedrading of herhaalde last met een communicatiesysteem van toepassing; Radar, vliegtuigen en schepen die telegraferen: Olieveld, mijnen, peulen, de levende uitzending van TV, de voorwaarde van de communicatielijnreparatie zoals strenge situaties.

     

    Eigenschappen

    ● Telegraferend compacte alle-diëlektrische structuur, is de binnenkoker 0.9mm vezel, heeft de kabel een hoogte - sterkte - gewichtsverhouding, die voor snel bedrading toestaan;
    ● Secundaire deklaag met hoge weerstand van de vezel de samengestelde structuur biedt de beste prestaties en de minimumtemperatuur van de extra verminderingskabels in aan ruwe voorwaarden om de betrouwbaarheid en de levensduur te verzekeren;
    ● Een speciaal type centraal versterkend element met hoge weerstand, flexibel, om vezelsterkte en buigende eigenschappen te verzekeren;
    ● Groot gebied van aramid versterkte vezel optische kabel om een hoge mechanische sterkte te verstrekken;
    ● De kleine strakke hoogte SZ liep spiraalvormige verdraaide vezels vast en aramid vezels heeft enig gecombineerd om de optische kabel van de gebiedsvezel te verzekeren grotere trekspanningscapaciteit;
    ● Milieuvriendelijk, leef RoHS na.

    Toepassingen
    ● Gegevenstransmissie en industrieel automatisering en controlebussysteem
    ● Intelligente systemen en industrieel robot servosysteem
    ● Communicatie omschakelingssysteem
    ● Digitale systemen van verschillende media
    ● Medisch ontdekkend systeem
    ● Machtssystemen
    ● Militaire Mededelingen
    ● Steenkool, olie, aardgas, enz.
    ● Geologische exploratiemededelingen
    ● Uitzendingstelevisie,
    ● De noodsituatie heropende optische vezelmededeling

    Productenfoto:

    2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

     

    Specificaties:

    Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
    Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
      Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
    Vezeltelling

    2 kernen
    4 kernen
    6 kernen
    8 kernen
    12 kernen

    Vezeltype

    SM
    G.652D
    G.657A (A1, A2, B3,…)

     

    MM.
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Jasjematerialen

    LSZH
    TPU
    PE

    Kabeldiameter

    4.8mm
    5.0mm
    5.5mm
    6.0mm
    6.5mm
    7.0mm

    Testende Golflengten

    SM:
    1310±30nm
    1550±30nm

     

    MM.:
    850±30nm
    1300±30nm

    Toevoegingsverlies (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB (UPC)
    Terugkeerverlies (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
    Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
    Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
    Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

     
    OEM/ODM de dienst:
    Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

    2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard


    Verpakking:
    Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
    Kartondoos, houten doos, houten pallet.
     
    Het verschepen:
    - Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
    - Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
    - Door overzees
    2 kern 12 Optische het Flardkabel van de Kern Openluchtvezel, St aan Sc-de Kabel IP68 van het Vezelflard

    Contactgegevens
    kocent optec limited

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
    Tel.:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.