Tel.:
China de openluchtkabel van het vezel optische flard fabrikant
kocent optec limited

De openluchtkabel van het Vezel Optische Flard, Doos van de Vezel de Optische Beëindiging, Snelle Schakelaar, Vezel Optische Splitser,

MPO-Flardkoord, Adapter, Schakelaar, Bijlage van de Vezel de Optische Las, de Optische Kabel van de Gebiedsvezel. 

 

 

Thuis ProductenFiber Optic kabel

Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger

Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger

    • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered
    • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered
  • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
    Certificering: ISO9001, RoHS
    Modelnummer: KCO-niet-metaal-gebied-12fo

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: onderhandelingen
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: houten broodje, houten pallet
    Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
    Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
    Levering vermogen: 10,000km/maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Materiaal: LSHZ, PVC, TPU naam: De openlucht Optische Kabel van de Gebiedsvezel
    Lengte: 2km~3km elk broodje Toepassing: openlucht of aangepast
    Vezel: enige multimode wijze, OM3, OM4, OM5 Kernen: 4 kernen aan 24 kernen

     

    Militaire de Vezel Optische Kabel niet Metaalsm van het Legergebied de HEREN OM3 OM4 6.0mm TPU schede

    4fo 8fo 12fo 24fo

     

    Gemeenschappelijk: 

    - Het militaire personeel van vandaag staat voor een massa uitdagingen toe te schrijven aan het continu veranderende verrichtingstheater.

    - Militaire de Vezel Optische Kabel niet Metaalsm van het Legergebied de HEREN OM3 OM4 6.0mm TPU-schede 4fo 8fo 12fo 24fo

    - Om veiligheid te verbeteren en plaatsvoorlichting te maximaliseren, blijven de strijdkrachten communicatie en controleinfrastructuur bevorderen.

    - Het investeren in vezel optische systemen als rendabel netwerkalternatief verstrekt essentiële communicatie oplossingen, met inbegrip van grotere bandbreedte voor stem in real time, gegevens en videotoepassingen, allen in gemakkelijk inzetbaar platform.

    - Het is eveneens zoals kritiek dat deze communicatiesystemen een betrouwbaar netwerk tussen het theater en de bevelcontrole opbrengen centreer.

    - De militaire goedgekeurde en verklaarde vezel optische kabels en de ruwe milieuschakelaars bieden de betrouwbaarheid aan en de prestaties vergden wanneer de mededelingen voor het succes van de opdracht essentieel zijn.

    - Ontworpen voor uncompromised betrouwbaarheid in ruwst van voorwaarden, zijn deze de vezelkabels van de militair-rang fysieke installatie en connectiviteitsproducten getest volgens de extreemste militaire normen en geweest „echte bewezen wereld“ slagveld.

     

    Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger 

     

    Temperatuurwaaier: -20°C~+70°C

     

    Kenmerken:

    - Kleine buitendiameter, lichtgewicht.

    - Flame-retardant, gemakkelijk aan lage strook, - hoogst zachte vermindering.

    - Het de sterktelid met hoge weerstand van het aramidgaren verzekert sterkte met grote trekspanning en stabiliteit op lange termijn in transmissie.

    - Het directe verbinden tussen strakke als buffer opgetreden voor kabels en vergt geen verbanddoos of vlecht.

    - Geschikt voor installatie, verrichting en geschikt voor onderhoud.

     

     

     

    Productfoto's: 

    Het multi Optische vast voor Als buffer opgetreden Gebied van het Kabel niet Metaalom3 Om4 Militaire Leger 

     

    Technische Parameters van de vezel de optische kabel:

     

    Kabeltelling Uit schede
    Diameter
    Gewicht Minimum toelaatbare Treksterkte
    (n)
    minimum toelaatbare Verbrijzelingslading
    (N/100mm)
    Minimum Buigende Straal
    (MM.)
    Opslag
    temperatuur
    (MM.) (Kg) op korte termijn op lange termijn op korte termijn op lange termijn op korte termijn op lange termijn (℃)
    24 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    36 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    42 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    48 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    60 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    72 13.5 208.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    96 13.5 208.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    144 15.5 295.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60

     

    Optische Kenmerken:
    Vezelsoort Multimode G.651 A1a: 50/125 Sorteren-indexvezel
    A1b: 62.5/125
    Singlemode G.652 (A, B, C) B1.1: Conventionele vezel
    G.652D B2: Nul verplaatste verspreiding
    G.655 B1.2: Snijd verplaatste golflengte af
    G.657 (A1, A2, B3) B4: Hoofd technische gegevens voor positief
    de verspreiding verplaatste single-mode vezel

     

     

    OEM/ODM de dienst:

    Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

     

    Verpakking:

    Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

    Kartondoos, houten doos, houten pallet.

     

    Het verschepen:

    - Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

    - Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

    - Door overzees

    Contactgegevens
    kocent optec limited

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2de Duocai BD, Guanlan-Hi-Tech Park, Longhua, Shenzhen, Guangdong, China. P/c: 518110
    Tel.:86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit de openluchtkabel van het vezel optische flard Leverancier. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.